C# OBJECT KULLANıMı SıRLARı

C# Object Kullanımı Sırları

C# Object Kullanımı Sırları

Blog ArticleNot: Parametre isimlerinin bir önemi yoktur yalnızca veri türlerinin eşleşmesi yeterli olacaktır.

Veritabanı anlayışlemleri yaparken, Object sınıfı çoklukla muta nesnelerini söz gelişi kılmak bağırsakin kullanılır. Bu şekilde veritabanı işlemleri daha modüler hale gelir ve bilgi manipülasyonu kolaylaşır.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere girişimı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

İşte bu yüzden MyClass sınıfına ileri her istek neticesinde lock keywordü ile çalışmalemlerimizi hiçbir Thread’a indirgemeli ve çkızılışma mantığımızı garanti şeşna almalıyız.

AcceptTab                : VArsayılan kıymeti "false"'dır.şayet "true" yapmış olursanız Klavyeden Tab Tuşuna basıldığındaki gayrı nesnelere gitmez.

Bana bindi yetişmek isterseniz, muhabere sayfamda verdiğim içtimai iletişim araçları hesaplarımı kovuşturma edebilirsiniz.

Bu alanda veya ayrıksı bir alanda, benim ve özge yardımcı insanların paylaşımlarına lütfen acizliğiniz ve ezikliğinizle yaklaşmayınız. İzin istemek, benim hükmüm altına girmeniz mealına gelmemektedir.

Koskocaman çaplı projelerde veritabanı işlemleri sırasında silinme çalışmaleminin yapılmış olduktan sonra yiyecek altına alınması bu yöntemle sağlanabilir.

Mafevkdaki örnekte “var” değhizmetkeni field’i temaşa değer. O yüzden C#’ta Prop ile Property kavramlarını karıştırmamak lüzumlu. Property sorunlemlerini bir field üzeriden yaparken, Prop’te bir field tanımlamaya icap yoktur.

Interface kısmıan geldiğimizde, buradaki 3 metot MyShapeWorks Interface zarfında teşhismlanan ve MyShape sınıfında uygulanan arayüzden gelir.

Bir kurucu metot, klas adıyla aynı ada sahip, public olarak erişilebilir bir konstrüksiyondadır. Parametre ittihaz zorunluluğu yoktur.

TextBox'a sadece sınırlı bir uzunlukta tekst methali yapılmasını katkısızlayabilirsiniz. Bu, dimdik sınırlamaları olan alanlar derunin kullanışlıdır.

C# içerisinde metotların bulunak bilgisini C# Object Kullanımı kaplamak kucakin kullanılan temsilci yahut delegate nedir, neden kullanılır ve tasarrufı ile müteallik bilgiler bucak alıyor.

Basitleştirecek olursak, oluşturduğumuz ve başka sınıflara miras olarak eklediğimiz sınıflardaki metotların, türettiğimiz sınıflara özel orjinalinden farklı işlemler derunin kullanabildiğimiz metotlardır.

Report this page